Przykłady z praktyki


Piotr
Autyzm atypowy, Autyzm dziecięcy 7
Piotr. 7 lat. Zespół Aspergera był agresywny, problem z nauką. Po zażyciu tylko 6 porcji przepisanej terapii aminokwasami, stał się znacznie spokojniejszy. Nauczyciele w szkole byli mile zaskoczeni.
Aleksandra
Zespół Downa 1,5 roku (2020)
Aleksandra miała zaledwie 6 miesięcy, jej rodzice byli zmartwieni - w ciągu ostatnich dwóch miesięcy Aleksandra praktycznie przestała się rozwijać. . Rodzice Aleksandry uważają, że działanie naszych aminokwasów jest po prostu niewiarygodne. Żaden inny rodzaj terapii nie przyniósł takich rezultatów.
Lorenzo
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 3
Mały Lorenzo miał problemy z mową, częste ataki padaczkowe. Po przyjęciu pierwszej porcji zaczął trochę mówić, drgawki zmniejszyły się i były krótsze.
Miłosz 2
Epilepsja (Padaczka) 9
Miłosz, kiedy miał pięć lat, nie mówił, na lekcjach z logopedą nie mógł poruszać językiem w górę i w dół oraz z boku na bok. Aminokwasy pomogły Miłoszowi złagodzić ból po wyprostowaniu stawów biodrowych. Nasza współpraca trwa już 4 lata, a postęp w rozwoju dziecka jest oczywisty, ku naszemu ogólnemu szczęściu.
Edoardo
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 13
Po 3 seriach rodzice zauważyli znaczną poprawę. Pacjen był spokojniejszy. Edoardo miał znacznie większą chęć mówienia i naśladowania gestów innych, apatia minęła, dziecko zaczęło przejmować inicjatywę.
Rafał
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 7
Rafał leczy się u nas od 2015 roku, od 6 miesiąca życia. Dziecko miało wiele trudnych diagnoz, a rodzice postanowili nie odkładać leczenia do czasu, gdy będą musieli nadrobić wady rozwojowe, ale je uprzedzić. Obecnie najważniejsze dla rodziców jest to, że nie ma ataków padaczkowych po przejściu leczenia aminokwasami.
Miłosz
Zaburzenia mowy opóźniony rozwój mowy i intelektualne opóźnienie rozwoju 6
Po raz pierwszy przyszli do nas rodzice na konsultację, gdy mały Milosz miał zaledwie pięć miesięcy. Milosz przeszedł zapalenie opon mózgowych, kilka operacji wodogłowia. Miłosz ma teraz 6 lata dzięki leczeniu i rehabilitacji – Miłosz chodzi sam, biega, skacze. Jego mowa i inteligencja nieustannie się rozwija, a także rozwija się fizycznie.
Ruslan
Upośledzenie genetyczne, dziedziczne chodorby 3,5
Polimorfizm w genie SLC19A1 w formie homozygotycznej, upośledzenie umysłowe Ruslan miał bardzo dobre wyniki po podaniu serie aminokwasów. Zaczął wypowiadać frazy, zaczął biegać znacznie lepiej
Nikita
Autyzm atypowy, Autyzm dziecięcy 8 lat
Nikita urodził się jako zdrowe dziecko podczas normalnego porodu. Aż do wieku trzech lat jego rozwój wydawał się być całkiem normalny. W wieku lat trzech rodzice zauważyli opóźniony i nienormalny rozwój mowy dziecka oraz zachowania w stosunku do otoczenia.
Paolo
Zespół Downa 8 lat
Paolo jest obecnie ośmioletnim chłopcem z Zespołem Downa u którego niekorzystną prognozę w wieku niemowlęcym udało się zmienić dzięki leczeniu aminokwasami.
Stefanie
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 10 lat
Ze Stefanią po raz pierwszy spotkaliśmy się przed pięciu laty w gabinecie wspaniałej fizjoterapeutki Marianny Lopez w Austrii w mieście Graz.
Jakub
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 2 lata
Jakub w chwili obecnej ma 2 lata, jest bardzo spokojny i grzeczny, jest mądrym chłopcem, którego interesuje wszystko co go otacza.
Cagala Tanja
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 13 lat
Tanja urodziła się przedwcześnie w 28 tygodniu ciąży. Następujący rozwój psychomotoryczny jest zaburzony, zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce.
Elisa
Mózgowe porażenie dziecięce MPD 24 lata
W dzieciństwie u tej dziewczynki zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce. Uszkodzeniu aparatu ruchu z symptomatyką tetraparezy spastycznej towarzyszyło wyraźne ogólne opóźnienie w rozwoju.
Savenko Tatjana
Udary mózgu i urazy głowy 23 lat
Niemiecka dziewczyna Tatjana przeszła w roku 2006 lata ciężki uraz głowy w następstwie poważnego wypadku samochodowego.

Gabriela Maćkowiaková

Centrum leczenia aminokwasami

polski numer telefonu na który możecie dzwonić darmowo 800 080 262 albo 500 762 958
od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00

 WhatsApp +48 500 762 958Kořenského 1045/9, 150 00 Praha
+48 500 762 958 ,
aminocure@email.cz
Polityka Plików Cookie
Polityka Prywatności

© 2022 www.aminocure.pl - Leczenie aminokwasami - Leczenie aminokwasami: MPD, Epilepsja, Zespół Downa, ADHD