O nas

O nas

Pomagamy dzieciom z neurologicznymi chorobami takimi jak mózgowe porażenie dziecięce i padaczka; dzieciom z deficytami neurologicznymi i opóźnionym rozwojem związany z zespołami genetycznymi (zespół Downa i inne); dzieciom z opóźnieniami rozwojowymi lub zaburzeniami mowy i intelektu z różnych innych przyczyn, w tym na przykład z zakłóceniem uwagi z nadpobudliwością (ADHD).

Podawanie aminokwasów znacznie poprawia dużą i małą motorykę, normalizuje napięcie mięśni, poprawia koordynację ruchową i równowagę; oprócz poprawy zdolności motorycznych, poprawia zdolności intelektualne, percepcję, uwagę i zdolność koncentracji, zdolności mowy.

Dlaczego uważamy, że Aminokwasy mogą pomóc?

Dlaczego uważamy, że Aminokwasy mogą pomóc?

Nasze preparaty zawierają specyficzne kombinacje aminokwasów. Skuteczność naszych preparatów opiera się na fakcie, że aminokwasy w specyficznych kombinacjach wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Są przeznaczone do podawania doustnego. Preparaty zawierają aminokwasy pochodzące z Niemiec.

Aminokwasy aktywują przekazywanie sygnału nerwowego między poszczególnymi neuronami, normalizują procesy pobudzające i hamujące, które są podstawą funkcjonowania mózgu, a także aktywują “śpiące” komórki nerwowe.

Kto jesteśmy?

Michal Khavov Michal Khavov Założyciel
Olga Blinnikova Olga Blinnikova Wiodący lekarz
Radka Dušková Radka Dušková Specjalista
Eliška Škaroupková Eliška Škaroupková Specjalista
Gabriela Mackowiaková Gabriela Mackowiaková Specjalista

Gdzie pracujemy?

Gdzie pracujemy?

Przyjedziemy do Was. Przybliżamy się naszym klientom podczas konsultacji. W Polsce – Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków i inne.

konsultacja online
  • Wygodne dla pacjenta
  • Nie musi podróżować, oszczędza czas i pieniądze
  • Po konsultacji online z naszym lekarzem można zdecydować, czy leczenie aminokwasami jest dla Was odpowiednie
  • Można zamówić nasze preparaty aminokwasowe, które zostną odrazu odesłane
Umówcie się na spotkanie Pierwsza konsultacja darmowa

Przykłady z praktyki

Stefanie
Stefanie 10 lat mózgowe porażenie dziecięce MPD
Ze Stefanią po raz pierwszy spotkaliśmy się przed pięciu laty w gabinecie wspaniałej fizjoterapeutki Marianny Lopez w Austrii w mieście Graz.
Nikita
Nikita 8 lat Autyzm atypowy, Autyzm dziecięcy
Nikita urodził się jako zdrowe dziecko podczas normalnego porodu. Aż do wieku trzech lat jego rozwój wydawał się być całkiem normalny. W wieku lat trzech rodzice zauważyli opóźniony i nienormalny rozwój mowy dziecka oraz zachowania w stosunku do otoczenia.
Jakub
Jakub 2 lata mózgowe porażenie dziecięce MPD
Jakub w chwili obecnej ma 2 lata, jest bardzo spokojny i grzeczny, jest mądrym chłopcem, którego interesuje wszystko co go otacza.

Leczenie aminokwasami

-
Indywidualne leczenie
Dla każdego pacjenta jest wybierane indywidualne połączenie preparatów aminokwasowych, w zależności od konkretnych symptomów.
-
Łatwe dawkowanie
Podawanie i stosowanie jest łatwe u dorosłych i dzieci, także u bardzo małych dzieci.
-
Podawanie w domu
Na leczenie nie trzeba przychodzić, przebiega komfortowo w domu lub tam, gdzie aktualnie Państwo przebywają.
-
Konsultacje online
Jesteśmy z Państwem w kontakcie Jeżeli mają Państwo pytania, potrzebują Państwo szczegółowych informacji dot. dawkowania, mamy z Państwem szybki kontakt.
-
Doręczenie do domu
Nasze preparaty dostarczamy nawet do domu pocztą lub kurierem.
-
Konsultacje w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania
Przyjedziemy do Państwa. Zbliżamy się do naszych klientów podczas konsultacji w polskich miastach – Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków i inne.